0

Καριέρα στα KFC

Στα KFC έχουμε ως επίκεντρο τον Άνθρωπο, είτε είναι επισκέπτης, είτε είναι μέλος της μεγάλης οικογένειας των ΚFC. Αυτός είναι και ο λόγος που εργαζόμαστε σκληρά και επενδύουμε τόσα πολλά για τη διατήρηση και ανάπτυξη ενός καταπληκτικού εργασιακού περιβάλλοντος για όλα τα Μέλη των Ομάδων μας. Στα εστιατόριά μας εφαρμόζουμε σύγχρονες μεθόδους διοίκησης, προσαρμοζόμαστε συνεχώς στις αλλαγές, ενθαρρύνουμε την πρωτοβουλία, επιβραβεύουμε την εξαιρετική απόδοση και δημιουργούμε συνεχώς ευκαιρίες εξέλιξης για τους Ανθρώπους μας!

ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ; ΥΠΟΒΑΛΕ ΑΙΤΗΣΗ

Στα KFC δημιουργούμε συνεχώς ευκαιρίες ανάπτυξης για όλους τους εργαζόμενους. Εάν θέλεις να ανήκεις σε μια ομάδα που συνεχώς εξελίσσεται, προσφέροντας μοναδική εμπειρία σε κάθε πελάτη στείλε μας το βιογραφικό σου. Γίνε μέλος της ομάδας των KFC και απόλαυσε, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, συνεχή εξέλιξη, σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη αλυσίδα εστίασης, διαρκή εκπαίδευση, με στόχο την ανάπτυξή σου. Αν θες να εξερευνήσεις ακόμα περισσότερα για εμάς, το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μας  ακολουθήσεις στην σελίδα μας στο https://www.linkedin.com/company/kfc-greece στο https://www.instagram.com/kfc_gr/?hl=el ή #WorkatKfc

Ανοιχτές Θέσεις Εργασίας

Η οικογένεια των KFC μεγαλώνει και αναζητά ταμίες για τα εστιατόρια της.

Αν θέλεις κι εσύ να γίνεις μέλος της Ομάδας μας, προσφέροντας μοναδική εμπειρία σε κάθε πελάτη μας, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Απαραίτητα Προσόντα

• Δυνατότητα για κυλιόμενο ωράριο (διαφορετικές βάρδιες μέσα στην εβδομάδα)
• Προϋπηρεσία σε σχετικό κλάδο θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Εάν αγαπάτε την ομαδική εργασία και διαθέτετε:

  • Πάθος και ενθουσιασμό
  • Αγάπη για το φαγητό
  • Υψηλά Προσωπικά πρότυπα

τότε σας περιμένουμε στην #KFCFamily

Παροχές

  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση και εκπαιδευτικό υλικό σε όλα τα πόστα
  • Διαρκή συμμετοχή σε σεμινάρια
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Η οικογένεια των KFC μεγαλώνει και αναζητά προσωπικό κουζίνας για τα εστιατόρια της.

• Προϋπηρεσία σε σχετικό κλάδο θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Εάν αγαπάτε την ομαδική εργασία και διαθέτετε:

Παροχές

Ο συνταγματάρχης Sanders αναζητά Assistant Restaurant Managers για τα εστιατόρια του στην Αθήνα. Aν θες να γίνεις μέλος της μεγάλης ομάδας των KFC μπορείς να στείλεις το βιογραφικό σου και η ομάδα του Talent Acquisition θα έρθει σε επικοινωνία μαζί σου.

Περιγραφή Θέσης:

Στα KFC ο υπόδιευθυντής εστιατορίου έχει υπό την ευθύνη του:

•Την λειτουργία του εστιατορίου κατά την βάρδια εργασίας του
•Την επιλογή, εκπαίδευση και ανάπτυξη του προσωπικού του τμήματος
•Την αύξηση των πωλήσεων, τη διαχείριση του εργατικού κόστους καθώς και του food & beverage cost με βάση τους στόχους του τμήματος και το budget του καταστήματος
•Tην εκτέλεση των ενεργειών marketing μέσα στο κατάστημα
•Tην διασφάλιση της υψηλής ποιότητα φαγητού με βάση τα standard των KFC παγκόσμια
•Την τήρηση των προδιαγραφών λειτουργίας του εστιατορίου και την εφαρμογή των κανονισμών Υγιεινής και Ασφάλειας Τροφίμων - HACCP

O υποψήφιος/α θα πρέπει να έχει:

-Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση, σε οργανωμένο περιβάλλον εστιατορίου ή στο χώρο του hospitality
-Κατανόηση βασικών αρχών διοίκησης επιχειρήσεων, οικονομικής ανάλυσης και λογιστικής
-Καλή γνώση και χειρισμό ΗΥ/Office
-Άριστη γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση της Αγγλικής - γραπτώς και προφορικώς
-Ηγετικές και διοικητικές ικανότητες
-Δυναμική προσωπικότητα, ικανότητα στην επικοινωνία, ομαδικότητα στην εργασία, δυνατότητα επίτευξης στόχων, χιούμορ
-Σπουδές στον τομέα του Hospitality/Business Administration θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα

✔️Oι Αξίες μας

Πιστεύουμε σε όλους τους Ανθρώπους
Κρατάμε το επίπεδο των εστιατορίων μας ψηλά
Κάνουμε την διαφορά
Αναπτύσσουμε συνεχώς την τεχνογνωσία μας
Δουλεύουμε ομαδικά
Επιβραβεύουμε τα μικρά και τα μεγάλα επιτεύγματα της ομάδας

✔️Εξέλιξη

Στα KFC δημιουργούμε συνεχώς ευκαιρίες ανάπτυξης για όλους τους εργαζόμενους. Το μονοπάτι εξέλιξης είναι πάντα διαθέσιμο για αυτούς που θέλουν να χτίσουν την καριέρα τους στην εστίαση! Εάν θέλεις κι εσύ να ανήκεις σε μια εταιρεία που συνεχώς εξελίσσεται, προσφέροντας μοναδική εμπειρία εξυπηρέτησης σε κάθε επισκέπτη της, τότε ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε.

✔️Κουλτούρα αναγνώρισης

Οι άνθρωποι μας είναι η κινητήριος δύναμη στα καταστήματα μας και οι ισχυρά θεμελιωμένες αξίες μας αποτελούν τη βάση πάνω στην οποία στηρίζεται κάθε ενέργεια της εταιρίας. Στα KFC πιστεύουμε στην δύναμη της αναγνώρισης και γιορτάζουμε κάθε επίτευγμα της ομάδας μας.

✔️Εκπαίδευση

Στα KFC η δομημένη εκπαίδευση είναι το κλειδί της επιτυχίας. Επενδύουμε στη συνεχή εκπαίδευση των ανθρώπων μας. Αναγνωρίζουμε εξατομικευμένα τις εκπαιδευτικές ανάγκες, παρέχουμε εκπαίδευση μέσα στα εστιατόριά μας και ταυτόχρονα πραγματοποιούμε εκπαιδευτικά προγράμματα και σεμινάρια, ενισχύοντας έτσι τις ικανότητες των ανθρώπων μας, βελτιώνοντας την αποτελεσματικότητά τους και εμπλουτίζοντας τις γνώσεις που επιβάλλει η κάθε θέση εργασίας.

Γίνε μέλος της ομάδας των KFC και απόλαυσε:

✅Ανταγωνιστικές αποδοχές
✅Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
✅Ιδιωτική ασφάλεια
✅Πενθήμερη απασχόληση
✅Συνεχή εκπαίδευση και σεμινάρια με στόχο την επαγγελματική κατάρτηση και εξέλιξη
✅Επαγγελματικό περιβάλλον & Oμαδικό πνεύμα εργασίας

ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙΣ ΜΑΖI ΜΑΣ; ΥΠΕΒΑΛΕ ΑΙΤΗΣΗ ΕΔΩ!
arrow-down
arrow-down
close-modal